Hledáš levný model pro děti do terénu? Tak ten najdeš zde https://www.mojerc.cz/search?keyword=... RC Model Crazy Crawler je pomalý, takže jej uřídí i děti, ale zdolá i náročnější terény, je velice odolný a na svou velikost neuvěřitelně levný.
Podle čeho vybrat auto, které vám bude vyhovovat, bude levné a dlouho vydrží? Je to jeho vzhled, motor, velikost, značka nebo funkce? Právě množství těchto parametrů způsobuje značné dilema při výběru vhodného RC modelu. Proto vám v tomto článku poradíme, jak správně...   
Pokud Vás RC auta opravdu baví a chcete si pořídit slušný, velký, léty a mnoha modeláři prověřený model za rozumnou cenu a nechcete neustále investovat peníze do údržby a oprav, je právě pro Vás model RC auta Crazist tou pravou volbou.
RC auto Mini Driving je malé, super odolné auto s mnoha funkcemi, které by jste u jiných modelů do 1000Kč hledali jen těžko. Je ideální pro jízdu vevnitř i venku, na svou velikost je velmi rychlé. Prodává se ve dvou variantách, na které se podíváme blíže.