O DJI Spark bychom dokázali napsat celou knihu, ale raději to zkrátíme na pouhý článek. DJI Spark je prostě absolutním hitem mezi drony. Okouzlí vás svojí neuvěřitelně výkonnou 12 MPx full HD kamerou, ovládáním pouhými gesty, elegantní lehkostí, dokonalou stabilitou a spoustou dalších vychytávek. Jestli hledáte dron s velkou přesností letu, dalekým dosahem, a chcete natáčet opravdu unikátní letecká videa, pak neváhejte ani vteřinu, protože něco lepšího a za takovou cenu najdete jen těžko. A to jsme skromní.

Budete překvapeni kolik vychytávek se skrývá v tomto malém, inteligentním zařízení. K ovládání některých jeho funkcí vám stačí pouhá gesta, aniž byste se dotkli nějaké vysílačky. Chcete-li využít všech jeho vymožeností, seznamte raději dron s vaším smartphonem. A nemějte obavy, DJI Spark si rozumí s Androidem i IOSem. Díky funkcím jako rozeznávání či sledování objektů, následování předem určené trasy nebo živý videopřenos v dosahu až dva kilometry, vás k přerušení letu donutí snad už jen vybitá baterie nebo netrpělivá manželka :) O ještě extrémnější a působivější zážitky se postaraji chytré foto režimy nebo videozáznamy ve FullHD kvalitě, které budete chtít okamžitě sdílet na sociálních sítích. Dron je dokonce natolik inteligentní, že dokáže vyhodnotit terén a upozorní vás na možná nebezpečí nebo překážky (např. letiště, stadiony apod.), abyste se vyhnuli případné nehodě. Je vybaven GPS systémem, díky čemuž se na základě pokynu nebo v případě nízkého stavu baterie vrátí až k vám a díky spodní kameře vyhodnotí bezpečné přistání. Neskutečnou vychytávkou jsou brýle DJI Goggles, které vás díky virtuálnímu přenosu obrazu zcela pohltí a vznesou nad oblaka.

Tento špičkový dron se díky svým funkcím může rovnat s mnohými high technologiemi a zábava s ním vás nikdy neomrzí. Jeho vlastnosti nejvíce ocení fajnšmekři s náročnými požadavky či profesionálové. DJI Spark objednáte na eshopu www.mojerc.cz.